Przedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 5 Pn-Pt: 6:30 - 17:30 46 814 47 34 przedszkolerawa@op.pl

Szlachetna Paczka 2022

KOCHANI RODZICE!

          Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA organizowanej także na terenie naszego miasta. Po przeczytaniu opisów rodzin wybraliśmy jedną z nich. W związku z tym, będziemy zbierać dobrowolne datki pieniężne oraz różnego rodzaju produkty dla wybranej przez nas rodziny – puszka i pudełko na produkty znajdują się przy wejściu do przedszkola. Lista produktów, które można przynieść oraz opis rodziny znajdują się na drzwiach wejściowych do przedszkola, poniżej i na stronie w naszych mediach społecznościowych.

Akcja będzie trwała od poniedziałku 21 listopada 2022 roku

do czwartku 8 grudnia 2022 roku

Chcesz pomóc rodzinie, która z niezawinionych przyczyn znalazła się w trudnej sytuacji – pomóż przygotować paczkę odpowiadającą jej potrzebom!

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie Państwo:

Dostępności