Opłaty

• Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu prosimy regulować do 15 – go każdego miesiąca.
  • Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi: 11 zł dzienna stawka żywieniowa za trzy posiłki plus opłata za korzystanie z przedszkola zgodnie ze złożoną deklaracją.
  • W systemie iPrzedszkole każdemu dziecku został przypisany indywidualny numer konta bankowego, na który należy dokonywać opłat.
  • Wpłaty można dokonywać za pomocą: płatności elektronicznej, przelewu bankowego i bezpośrednio u pani intendentki.

Rada Rodziców ustala dodatkowo comiesięczną opłatę na fundusz przedszkola. Opłata ta dotyczy:
    • zakupów materiałów plastycznych (bloki, farby, kredki itp.),
    • zakupów środków higienicznych (chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło w płynie);
    • zakupu wody zmineralizowanej, z której dziecko korzysta cały dzień,
    • comiesięcznych koncertów muzycznych, teatrzyków, pokazów, imprez i uroczystości,
    • zakupów pomocy dydaktycznych, zabawek drobnych upominków dla dzieci.