Przedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 5 Pn-Pt: 6:30 - 17:30 46 814 47 34 przedszkolerawa@op.pl

Lato z Funduszami Europejskimi w Boguszycach

Szanowni Państwo

Nasze przedszkole wzięło udział w Pikniku Rodzinnym – Lato z Funduszami Europejskimi w Boguszycach. Niezapominajka reprezentowała Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi i przedstawiła program artystyczny o tematyce ekologicznej ?? W rolę małych artystów wcieliła się grupa Słoneczek. Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za udział w wydarzeniu. Dziękujemy także WFOŚiGW w Łodzi za zaproszenie i nagrody dla dzieci i przedszkola. Piknik ten był doskonałym podsumowaniem projektu: Zielona Kraina Niezapominajki

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: Piknik Rodzinny – Lato z Funduszami Europejskimi

Dostępności