Przedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 5 Pn-Pt: 6:30 - 17:30 46 814 47 34 niezapominajka@przedszkole2rawa.pl

Przedszkole na medal

 Szanowni Państwo         

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez Rodziców naszych wychowanków do nagrody Przedszkole Roku w akcji Przedszkole na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie łódzkim jest prowadzony przez “Dziennik Łódzki”. Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 25.10.2021r. o godz. 12:00 i będzie trwało do środy, 1 grudnia do godz. 21.30.

        Serdecznie zachęcamy do głosowania na Niezapominajkę i na naszych nominowanych nauczycieli. Z góry dziękujemy za oddane głosy.  Tutaj znajdziecie Państwo link przekierowujący do strony głosowania na nasze przedszkole: ZAGŁOSUJ TERAZ 

Dostępności