Przedszkole na medal

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez Rodziców naszych wychowanków do nagrody Przedszkole Roku w akcji Przedszkole na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie łódzkim jest prowadzony przez “Dziennik Łódzki”. Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 25.10.2021r. o godz. 12:00 i będzie trwało do środy, 1 grudnia do godz. 21.30.

Serdecznie zachęcamy do głosowania na Niezapominajkę i na naszych nominowanych nauczycieli. Z góry dziękujemy za oddane głosy.  Tutaj znajdziecie Państwo link przekierowujący do strony głosowania na nasze przedszkole: ZAGŁOSUJ TERAZ