Przedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 5 Pn-Pt: 6:30 - 17:30 46 814 47 34 niezapominajka@przedszkole2rawa.pl

Kiermasz Rozmaitości – Zosia

Szanowni Państwo         

           Serdecznie zapraszamy na charytatywny kiermasz rozmaitości z którego dochód w całości przekazany zostanie dla Zosi Bigos, maleńkiej dziewczynki walczącej z SMA ?

          Kiermasz odbędzie się przed budynkiem naszego przedszkola (ul. Zamkowa Wola 5) w dniach 27 i 28 października (środa i czwartek) w godzinach 12:00 -16:30. Wszystkie osoby chcące wspomóc Zosieńkę w walce z chorobą, będą mogły nabyć za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki prace plastyczno-techniczne wykonane przez dzieci i pracowników Niezapominajki. Zapraszamy nie tylko nasze przedszkolaki i ich Rodziców, ale wszystkich mieszkańców Rawy i okolic o dobrym sercu, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę. Zróbmy wspólnie coś pięknego, podarujmy zdrowie ??? #teamZosia

Dostępności