Dyżur wakacyjny

Logoniezapominajki

Drodzy Rodzice
Przypominamy, że do dnia 23 czerwca 2023 roku trwają zapisy do przedszkoli na okres wakacyjny (lipiec, sierpień 2023r.).

W lipcu dzieci z trzech rawskich przedszkoli: Przedszkola Miejskiego nr 1 „Tęczowa Jedyneczka”, Przedszkola Miejskiego nr 2 „Niezapominajka” oraz Przedszkola Miejskiego nr 3 „Bajkowy Zakątek” będą uczęszczać tylko do Przedszkola Miejskiego nr 2 „ Niezapominajka”, zaś w sierpniu tylko do Przedszkola Miejskiego nr 1 „Tęczowa Jedyneczka”, dlatego prosimy o wyrozumiałość i zapisywanie dzieci tylko w terminie, w którym rodzice (opiekunowie prawni) pracują i nie mogą zapewnić swojemu dziecku opieki (szczegóły we wniosku). Wypełnione i podpisane dokumenty prosimy składać u Pań dyżurujących w szatni.