Przedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 5 Pn-Pt: 6:30 - 17:30 46 814 47 34 przedszkolerawa@op.pl

Życzenia dla Niezapominajki od Rady Rodziców

Szanowni Państwo

Nowy Rok Przedszkolny się zaczyna. Nowe pomysły, nowe programy, zmiany, projekty, dokumenty do wypełnienia. I przychodzą już Maluszki by rozpocząć przygodę swojego życia. Wiemy, że znajdą się pod Super Opieką. Pozdrawiamy wszystkich Nowych Rodziców, którzy dziś przyprowadzą po raz pierwszy swoje Dzieci. Nie bójcie się. W Niezapominajce dzieci będą miały drugi dom❤
Najwspanialszej Dyrekcji❤, Najwspanialszemu Gronu Pedagogicznemu❤ i Najwspanialszym Pracownikom Niepedagogicznym❤ Przedszkola “Niezapominajka” życzymy wspaniałego Roku 2022/2023.
Mnóstwa radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, niegasnącej energii i tego Wielkiego Serca, które dawaliście naszym dzieciom. Nasze pociechy rozpoczynają kolejny etap edukacji i wiemy, że sobie poradzą, bo są świetnie przygotowani do dalszego poznawania świata❤
Ciepło pozdrawiamy
“Stara” Rada Rodziców❤
Dostępności