Rawska Feriada 2024

🌟Zapraszamy na Rawską Feriadę 2024! ❄️🗓️ Od 29 stycznia do 11 lutego 2024 roku.
Piotr Irla – Burmistrz Rawy Mazowieckiej oraz Przewodnicząca Rady Miasta, Grażyna Dębska, serdecznie zapraszają Was kochane dzieciaki na ferie pełne atrakcji! 🤩👧👦
Rawska Feriada 2024 to czas pełen radości, kreatywności i fascynujących wydarzeń. 📚🎨 Warto śledzić program ferii, który dostępny będzie na stronach internetowych poszczególnych placówek, a także na ich profilach Facebook oraz na oficjalnej stronie internetowej Urząd Miasta Rawa Mazowiecka.
📣 Dodatkowo, na plakacie znajdziecie kod QR, który po zeskanowaniu przekieruje Was prosto do programu Feriady! 📱🔍 Niech te ferie będą pełne uśmiechu, nauki i wspólnych przygód!