Dzień Przedszkolaka 2021

Dzieci z Niezapominajki uczciły Święto Przedszkolaka przystępując do akcji: “Dzień Przedszkolaka to Ważne Święto – Uczcijmy je Razem tańcem i piosenką”. W ramach tej akcji wszystkie grupy bawiły się przy piosence: “Życie Przedszkolaka”. Dalej każda grupa świętowała inaczej, były zabawy, konkursy, wspólne tańce, malowanie twarzy, puszczanie baniek i słodki poczęstunek. Pszczółki tego dnia reprezentowały nasze przedszkole podczas spotkania z Panem Burmistrzem w Urzędzie Miasta. Wszystkiego najlepszego Przedszkolaki!

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z Dnia Przedszkolaka

Więcej zdjęć z Dnia Przedszkolaka znajdziecie Państwo na naszej stronie w mediach społecznościowych.

Na Facebooku możecie nasz znaleźć jako RawskaNiezapominajka lub możecie skorzystać z linku poniżej.
Strona Rawskiej Niezapominajki na Facebooku