Szanowni Państwo

Z ogromną radością informujemy, że Niezapominajka uzyskała dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.

Ministerstwo Edukacji i Nauki rozstrzygnęło nabór wniosków na zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych w roku 2021 w ramach Priorytetu 3 Programu. Nasze przedszkole znalazło się w gronie placówek, które otrzymało wsparcie finansowe przeznaczone na zakup nowości wydawniczych i realizację działań promujących czytelnictwo. Otrzymaliśmy dotację wysokości 3000 złotych a nasz udział własny wynosi 750 zł.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta