Konkurs plastyczny: Zakładka do książki

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO: „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”

Konkurs zorganizowany w związku z realizacją

Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Cele konkursu

1. Zainteresowanie dzieci literaturą.
  2. Rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej.
  3. Integrowanie dzieci poprzez sztukę, rozwijanie zdolności plastycznych.
  4. Wzmacnianie wiary we własne możliwości.
  5. Rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi.

Regulamin konkursu

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 2 „Niezapominajka”.
  2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest ozdobienie, dowolną techniką zakładki do książki.
  3. Zakładkę należy opatrzyć metryczką: należy podać imię, nazwisko dziecka oraz nazwę grupy.
  4. Organizatorzy nie wymagają karty zgłoszenia do konkursu.
  5. Prace należy składać do 08.02.2022 roku u organizatorów konkursu – grupy Słoneczek.
  6. Rozstrzygnięcie i podsumowanie konkursu odbędzie się 11.02.2022 roku.
  7. Jury powołane przez organizatora będzie brało pod uwagę: wyobraźnię twórczą dziecka i estetykę wykonania pracy, kteatywny wybór techniki, pomysłowość i oryginalność.
  8. Dla uczestników konkursu przewidziane są nagrody i dyplomy, zostaną przyznane I, II, III miejsce i wyróżnienia.
  9. Wszystkie prace biorące udział w konkursie będą wyeksponowane na tablicach w szatni i na stronie internetowej przedszkola.