Przedszkolny Bal Karnawałowy

Na zabawę nadszedł czas – tak przedszkolaki z Niezapominajki bawiły się podczas Balu Karnawałowego 2020
Na zabawę nadszedł czas – tak przedszkolaki z Niezapominajki bawiły się podczas Balu Karnawałowego 2019

Ogromną niespodziankę zrobiła przedszkolakom grupa Motylków, która przygotowała wspólnie z nauczycielkami i rodzicami przedstawienie “Czerwony Kapturek”

Na zabawę nadszedł czas – tak przedszkolaki z Niezapominajki bawiły się podczas Balu Karnawałowego 2018

Ogromną niespodziankę zrobiły przedszkolakom panie pracujące w naszej placówce, przygotowały dla nich przedstawienie “Królewna Śnieżka”. Tego wyjątkowego dnia nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu: “Cyferka w zimowej szacie”

Na zabawę nadszedł czas – tak przedszkolaki z Niezapominajki bawiły się podczas Balu Karnawałowego 2016. Wychowawczynie zrobiły dzieciom niespodziankę przedstawiając im inscenizację: “Rzepki”