Niezapominajka wita po wakacjach

Logoniezapominajki

Szanowni Państwo

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do Niezapominajki! Wraz z nowym rokiem szkolnym część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami.

Dwie grupy opuściły mury naszego przedszkola i rozpoczynają przygodę ze szkołą – życzymy Wam Kochani wielu sukcesów i nie zapomnijcie proszę o Niezapominajce.

Szczególnie ciepło witamy nasze Maluszki które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji, mamy nadzieję, że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.
A wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha!