Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/biedronki_wesolawiosna2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

"Wesoła wiosna" w wykonaniu Biedroneczek

Dnia 5 kwietnia dzieci z grupy Biedronek wystąpiły dla starszych przedszkolaków oraz absolwentów naszego przedszkola. Celem przedstawienia było wprowadzenie wszystkich w nastrój wiosenno-wielkanocny nadchodzących świąt. Występ Biedronek rozpoczął się od zaprezentowania tańca (wiosennej poleczki). Następnie starszaki zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce wiosennej, po czym na zakończenie chętne dzieci rozwiązywały zagadki związane z Wielkanocą.

{gallery cols=3 rows=4}galeria/biedronki_wesolawiosna2017{/gallery}