rainbow

          15 maja w piątek obchodzimy Dzień Polskiej Niezapominajki i święto naszego przedszkola. W tym dniu promujemy szczególnie walory polskiej przyrody i różnorodność biologiczną, przypominamy o potrzebie jej ochrony. Dodatkowo „Niezapominajka” ma na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji, lokalnych tradycji. Święto to zachęca nas do pamiętania o bliskich, życzliwości, do otwarcia na drugiego człowieka.

          W poprzednich latach nasze przedszkole hucznie obchodziło to święto, każda grupa przygotowywała program artystyczny związany z pięknem polskiej przyrody. W tym roku nie możemy jednak wspólnie świętować, ale chcemy abyście pamiętali nadal o Niezapominajce i o tym co symbolizuje.

          Zachęcamy Wszystkie Przedszkolaki wraz z rodzinami do wykonania "Niezapominajki" dowolną techniką - może to być rysunek, forma przestrzenna, albo możecie po prostu ubrać się w niezapominajkowe kolory, następnie zróbcie sobie zdjęcie z pracą bądź w przebraniu i przyślijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na wasze zdjęcia czekamy do 16 maja 2020.

          Pokażcie proszę, że "Niezapominajka to jedna rodzinka, mały czy duży, chłopczyk czy dziewczynka..."