Drodzy Rodzice dzieci pięcioletnich

W związku z rozpoczynającą się rekrutacją do oddziałów przedszkolnych zachęcamy do udziału w spotkaniach z Dyrektorami Szkół Podstawowych. Spotkania te odbędą się:

• w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej, ul. Miła 2 w dniu 4 marca 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00,
  • w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kazimierza Wielkiego 28 w dniu 4 marca 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 17:30,
  • w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Kościuszki 19 w dniu 7 marca 2019 r. (czwartek) o godzinie 17:00.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na spotkanie w wybranej szkole celem uzyskania informacji dotyczących funkcjonowania oddziałów przedszkolnych przy szkołach tzw. oddziałów „0”  a także obejrzenia sal zajęć oraz poznania warunków i oferty edukacyjnej jakie zapewniają poszczególne szkoły dzieciom sześcioletnim.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://www.rawamazowiecka.pl/2176,szybciej-lepiej-skuteczniej-rawska-eoswiata?tresc=20380