KOCHANI RODZICE!

Nasze przedszkole po raz ósmy przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA organizowanej także na terenie naszego miasta. Po przeczytaniu opisów rodzin wybraliśmy jedną z nich. W związku z tym, będziemy zbierać dobrowolne datki pieniężne oraz różnego rodzaju produkty dla wybranej przez nas rodziny. Lista produktów, które można przynieść do przedszkola oraz opis rodziny znajdują się u wychowawczyń, w kącikach informacyjnych dla rodziców i poniżej.

Akcja będzie trwała od 18.XI.2019 do 06.XII.2019 roku

Chcesz pomóc rodzinie, która z niezawinionych przyczyn znalazła się w trudnej sytuacji – pomóż przygotować paczkę odpowiadającą jej potrzebom!

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie Państwo:

• na stronie: www.szlachetnapaczka.pl
  • potrzeby wybranej przez nas rodziny
  • u koordynatora akcji w naszym przedszkolu - Zofii Krakowiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcja: "Podaruj Misia Przedszkolaku" ma na celu kształtowanie zachowań społecznych takich jak: życzliwość, przyjaźń i radość z obdarowywania. Organizatorzy: Irena Ziernik, Justyna Stefańska, Edyta Kłos.

Organizator akcji - grupa Pszczółki, aby sprawić radość i przyjemność innym dzieciom wpadła na pomysł obdarowania pluszowymi misiami z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Do akcji przyłączyły się wszystkie grupy przedszkolne "Niezapominajki".

Przedszkolaki planują obdarować: oddział dziecięcy w szpitalu, dzieci w świetlicy środowiskowej, dzieci z klasy "O" w szkole. Fotorelacja wkrótce w naszej galerii.

W piątek 8 listopada 2019 roku w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Tego dnia dołączymy także do ogólnopolskiej akcji: "Szkoła do hymnu" i wspólnie z placówkami z całej Polski o 11:11 odśpiewamy uroczyście Hymn Polski. Z powodu tego wyjątkowego Święta prosimy, aby dzieci przyszły do przedszkola ubrane na galowo. Dziękujemy

Przedszkolaki z Niezapominajki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji: "Szkoła Pamięta" i odwiedziły miejsca pamięci o poległych bohaterach. Biedroneczki odwiedziły cmentarz gdzie porządkowały groby poległych w walce o wolność żołnierzy. Dzieci oddały im hołd i zapaliły znicze. Pszczółki zapaliły symboliczny znicz przed tablicą pamiątkową Józefa Piłsudskiego. Jesteśmy dumni z naszych Małych Patriotów.

Zdjęcia z tych wyjść można zobaczyć w galeriach grup: Biedronek i Pszczółek

Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym nasza placówka kontynuować będzie realizacje projektu "Piękna Nasza Polska Cała"

Serdecznie witamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów po wakacyjnej przerwie.
Życzymy naszym Przedszkolakom w tym nowym roku szkolnym 2019/2020 zadowolenia, wielu nowych przyjaciół, wspaniałej zabawy i nauki oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń z pobytu  w naszej placówce.
Rodzicom i Opiekunom życzymy owocnej współpracy z przedszkolem, oraz wiele sukcesów dla ich dzieci. Szczególnie serdecznie witamy nowoprzybyłych, którzy po raz pierwszy przestąpili progi naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy nowoprzyjęte dzieci trzyletnie wraz z rodzicami na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 30 sierpnia 2019r. (piątek) w godzinach 10.00 – 12.00.

Wychowawczynie Krasnoludków, Żabek i Pajacyków

Rusza rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli. Rekrutacja będzie trwała do

10 czerwca 2019 roku.

Zapraszamy do Niezapominajki

Nabór do przedszkoli na terenie naszego miasta ma formę elektroniczną. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie: https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/  (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata, kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do Przedszkoli).

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Regulaminie Rekrutacji

Drodzy Rodzice,

W związku z ewentualnością przystąpienia pracowników Przedszkola do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej (strajku) od dnia 8 kwietnia 2019r. dyrektor Przedszkola informuje, że nie jest w stanie zapewnić opieki wszystkim dzieciom. Uprzejmie proszę o przekazanie informacji do wychowawców swoich dzieci do dnia 3 kwietnia 2019r. czy dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach opiekuńczych w przedszkolu w czasie trwania akcji strajkowej.

Jednocześnie proszę Państwa o zrozumienie dla zaistniałej sytuacji i zapewnienie w miarę  możliwości we własnym zakresie opieki nad dzieckiem.

Informuję również, że Burmistrz Miasta Pan Piotr Irla, mając na uwadze wsparcie rodziców/opiekunów uczniów proponuje dzieciom pozostającym w domu skorzystanie z zajęć artystycznych i rekreacyjnych, które będą odbywały się w Miejskim Domu Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Muzeum Ziemi Rawskiej i Ośrodku Sportu i Rekreacji (hala Tatar i hala Millenium) w godzinach od 9.00 do 12.00.

Dyrektor Przedszkola