Obchody Święta Niepodległości

9 listopada dzieci z grupy Słoneczek przygotowały program artystyczny z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci zaprezentowały patriotyczne pieśni i wiersze przed przedszkolakami i pracownikami Niezapominajki. Odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: "Moja mała ojczyzna", w którym wszystkie prace konkursowe zostały nagrodzone.

Tego dnia nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję: "Rekord dla Niepodległej" i o godzinie 11:11 wszystkie dzieci, nawet i maluszki zaśpiewały Hymn Polski. Aby rozpowszechniać prawidłowe słowa Mazurka Dąbrowskiego "Niezapominajka" wzięła także udział w akcji #KIEDYMYŻYJEMY. Jesteśmy dumni z naszych Małych Patriotów