rainbow
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/pszczolki_konkursy2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/pszczolki_konkursy2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pszczółki chętnie biorą udział w konkursach

Nasze "Pszczółki" bardzo chętnie uczestniczą w różnego rodzaju konkursach plastycznych. Z okazji Światowego Dnia Misia w listopadzie wspólnie zrobiliśmy piękną pracę plastyczną. Był to wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pt: "Miś pluszowy - Nasz przyjaciel". Otrzymaliśmy piękny dyplom dla całej naszej grupy. W styczniu wzięliśmy udział w konursie plastyczno-matematycznym pt; "Cyfra w zimowej szacie". Wykonaliśmy cyferkę sześć ponieważ nasza grupa "Pszczółki jest szósta. Czekamy również na rozstrzygnięcie konkursu pt;" Najbardziej gwiazdkowa grupa przedszkolna" organizowanego przez Głos Ziemi Rawskiej. Udział w konkursach to dobry sposób na zabawę i naukę.

{gallery cols=3 rows=4}galeria/pszczolki_konkursy2017{/gallery}