rainbow

Warsztaty Wielkanocne

Dnia 22 marca Pszczółki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 4, gdzie uczestniczyły w Wielkanocnych warsztatach

Spotkanie z panią bibliotekarką

Dnia 14 marca odwiedziła nasze Pszczólki pani bibliotekarka z Miejkiej Biblioteki Publicznej w Rawie Maz. Razem z panią Elą nasze przedszkolaki próbowały przegonić zimę i powitać wiosnę. Nie zabrakło świetnej zabawy z folią  i kulami styropianowymi. Dzieci miały okazję przypomnieć sobie o oznakach nadchodzącej pory roku. Dziękujemy za świetną zabawę i już nie możemy doczekać się następnego spotkania.

Wycieczka do MDK

W dniu 08.03.2018r. z okazji "Dnia Kobiet" Pszczółki wybrały się do Miejskiego Domu Kultury na przedstawienie pt."Magiczny Zamek". Dzięki bajecznej scenerii, barwnym kostiumom i wesołej muzyce nie brakowało humoru i uśmiechu. 

Wyjście do szkoły

W dniu 05.03.2018r. nasze Pszczółki miały przyjemność oglądać przedstawienie pt. "Zima hura!" w Szkole Podstawowej nr 4. Jego prezentacja wzmocniła znaczenie, dzięki uczestnictwu naszych absolwentów. Po występie z ogromną ochotą i radością zwiedzaliśmy klasy naszych starszych koleżanek i kolegów.

Wycieczka do księgarni

Dnia 14.02.2018r. nasze Pszczółki odwiedziły pobliską księgarnię. Celem wyprawy było zachęcenie dzieci do sięgania po ciekawe książki, zapoznanie z pracą księgarza oraz wyposażeniem księgarni. Przedszkolaki były zachwycone kolorowym światem książek - bogactwem pozycji, efektownymi oprawami i ilustracjami. Przemiła Pani Zofia, właścicielka księgarni pozwoliła naszym przedszkolakom obejrzeć różne rodzaje książek. Na koniec spotkania każde z dzieci otrzymały po pięknej kolorowance