rainbow

Urodziny Oli i Piotrka

W październiku swoje już 5 urodziny obchodziły nasze kochane bliźniaki Ola i Piotruś. Grupa zaśpiewała im piękne „Sto lat”, po czym rozkoszowała się pysznym tortem. Życzymy Wam, aby każdego dnia uśmiech gościł na Waszych twarzach! Wszystkiego najlepszego!   

 

 

Pszczółki podczas spotkań ze strażakami i policjantami

Wycieczka do Wioski Dębowej

Dnia 4 października nasze Pszczółki miały możliwość uczestniczyć w lekcji ekologicznej i warsztatach w Wiosce Dębowej w Julianowie. Oglądaliśmy i przytulaliśmy 200 - letnie dęby, próbowaliśmy przysmaków żołędziowych kawy i chleba. Celem naszej wycieczki było rozbudzanie zainteresowań przyrodniczo-ekologicznych.

 

 

Urodziny Juleczki

Nasza Julia kończyła 3 października w środę 5 lat. Kochani rodzice przygotowali dla Julci słodki poczęstunek i piękny tort na tą okazję. Juleńko wszystkiego o czym tylko marzysz nasza Pszczółeczko - życzą Twoi koledzy i koleżanki i wszystkie panie z grupy. Jeszcze raz 100 lat.

 

 

Wizyta bibliotekarki

Nie od dziś wiadomo, jak ważne jest czytanie dzieciom od najmłodszych lat. Dlatego też, realizujemy w naszej grupie program autorski pt; "W krainie baśni i bajek" i uczestniczymy w akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

3 października (środa) postanowiłyśmy zaprosić do naszej grupy panią Kasię z Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Jak zwykle wizyta pani Kasi w przedszkolu przebiegła w miłej atmosferze.

      Pani bibliotekarka, przeczytała dzieciom książeczkę pt: „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić" , a  na podsumowanie zajęć "Pszczółeczki" wykonały piękne wiewióreczki. Pani Kasia wie, jak przyciągnąć przyszłych czytelników do biblioteki i dzieci deklarowały się,  że przyjdą z rodzicami wypożyczyć  książki.

Dziękujmy za wizytę i zapraszam do nas!