rainbow

Książka dla Przedszkolaka

Dnia 1 lutego 2019 roku grupę Pszczółki odwiedziła pani Elżbieta Sterna z Biblioteki Publicznej Oddział dla Dzieci. Zaprosiliśmy panią bibliotekarkę ponieważ promujemy czytelnictwo od najmłodszych lat. Realizujemy w naszej grupie  program własny "W krainie baśni i bajek " oraz bierzemy udział  ogólnopolskim  projekcie czytelniczym "Książka dla Przedszkolaka".

Pani bibliotekarka przeczytała naszym dzieciom baśń C. H. Andersena pt:"Brzydkie kaczątko", a podsumowaniem naszego spotkania była piękna praca plastyczna. Za wspaniałe spotkanie podziękowaliśmy pani Eli  wspólnie  wykonaną laurką.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne odwiedziny!

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 23 stycznia 2019 oku w grupie Pszczółki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki wraz ze wszystkimi paniami przygotowały program artystyczny. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych (piosenki, wiersze, tańce).  Dzieci obdarowały swoich gości pocałunkami oraz  własnoręcznie wykonanymi upominkami. Frekwencja niestety była niska ze względu na okres chorobowy, ale mali artyści spisali się na medal. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

 

 

Pszczółki podczas zabaw na balu karnawałowym 

 

Jasełka z rodzicami

18 grudnia przedszkolaki z grupy Pszczółki pięknie zaprezentowali się przed swoimi rodzicami. Wcielili się w swoje role i odśpiewali kolędy. Później odbyły się warsztaty z rodzicami. Rodzice z dziećmi wspólnie wykonywali lampiony świąteczne. Nasze Pszczółki robiły piękne Aniołki na swoje choinki w domu. Kazdy zabrał ze soba swojego aniołka do domu.

 

6 grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość - Święty Mikołaj