kids read

ZDALNE NAUCZANIE

 

  Drodzy Rodzice           

         Sytuacja w jakiej się znajdujemy jest nowa da Was jako rodziców i dla nas jako nauczycieli. W związku z tym starajmy się współpracować w dalszym ciągu za pośrednictwem internetu. Dziękujemy bardzo za aktywność Waszą i waszych pociech na naszej zamkniętej grupie Facebookowej. Staramy się aby wypełnić chociaż w małej części dzieciom ten trudny czas "zamknięcia" i "odizolowania". Wykorzytstując wspólnie spędzane dni proponujemy Wam ciekawe zabawy, kreatywne pomysły i karty pracy.  Mamy nadzieję, że dzięki temu jakoś wspólnie przetrwamy ten okres kwarantanny.

Życzymy Wam PSZCZÓŁECZKI dobrej zabawy i dużo zdrówka!

Pamiętajcie ćwiczcie nasze piosenki:

- Śpiewające Brzdące "Poleczka"

- Dobre promyki "Aureola? Aureola!"

- Poćwiczmy matematykę: https:/szaloneliczby.pl/przedszkole

- Z zajęć grafomotorycznych: http://bystredziecko.pl/szlaczki-dla-przedszkolakow

       Nasza grupa bierze udział w programie "Misiowe przedszkole" szczegółowy rozkład zajęć znajduje się na naszym Facebooku. W miarę Waszych możliwości prosimy o realizowanie zawartych zadań (chociaż jedno dziennie) i oczywiście poprosimy o zdjęcia.

Temat pierwszego tygodnia: Wiosna.

Temat drugiego tygodnia: Zwierzęta na wsi.

Temat trzeciego tygodnia: Wielkanoc.