rainbow

Razem na Święta 

Słoneczka często wraz z rodzicami włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem przygotowywały kartki świąteczne dla seniorów w ramach akcji "Razem na święta". Nasze Słoneczka włożyły w wykonanie drobnych upominków dużo pracy i całe serduszka! 

6 grudnia naszą grupę odwiedził ważny gość - MIKOŁAJ!

Dzieci zaprezentowały wierszyk i piosenkę, którą dla niego przygotowały a w zamian za to, Mikołaj dał dzieciom fantastyczne prezenty!

Zajęcie otwarte

W czwartek 5 grudnia w naszej grupie odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Podczas zajęcia dzieci przeniosły się do czasów dinozaurów i doskonaliły używanie pojęć "MAŁY" i "DUŻY". Dzieci nie tylko zdobywały nową wiedzę podczas zabawy ale także miały okazję wykonać pracę przy stoliku wspólnie z rodzicami.

 

Wróżby Andrzejkowe

Andrzejkowy piątek był dniem pełnym wrażeń. Były zabawy, tańce i wróżby: kim zostanę w przyszłości? Słoneczka odwiedzili też niecodzienni goście: wróżki i czarodzieje z grupy "Pszczółki". Przynieśli ze sobą czarodziejską kulę i zamienili przy pomocy wspólnych czarów stare gazety... w pyszne cukierki! Ale to był dzień! 

Słoneczka obchodziły Święto Pluszowego Misia