rainbow

Słoneczka w domu się nie nudzą

Słoneczka też pilnie pracują. Wiosna do nas zawitała, poznajemy ją w odrobinę innej wersji. Jednak staramy się jak możemy! Ciocie są dumne! 

  

Dzień Kobiet w Słoneczkach

U nas w tym roku Dzień Kobiet wypadł 6 marca, ale to nic, i tak bawiliśmy się świetnie! Wspólnie rozmawialiśmy o kobietach w naszych rodzinach, składaliśmy życzenia dziewczynkom z grupy. Był też poczęstunek, troszkę pracy i masa zabawy. To był udany dzień!

  

Wróbelek Elemelek

Razem z Panią Bibliotekarką przyfrunął do nas wyjątkowy gość - Wróbelek Elemelek. Słoneczka poznały jego historię i wykonały piękne prace plastyczne, które zawisły w naszej galerii.

 

Pogadanka o zachorowaniach

Słoneczka wiedzą, że najważniejsza przy zachorowaniach jest profilaktyka. Dlatego razem z Panią Pielęgniarką przypominały sobie, co zrobić żeby nie złapać żadnego brzydkiego wirusa.  

 

Wielka Liga Czytelników

Nasza grupa bierze udział w ogólnopolskim projekcie promującym czytelnictwo "Wielka Liga Czytelników". W ramach tego projektu dzieci mają okazję zarówno w domach wspólnie z rodzicami jak i w przedszkolu poznawać wiele ciekawych postaci literackich. Ostatnio w nasz projekt pięknie wpisała się Pani Bibliotekarka, która nie tylko czytała dzieciom ale również pomogła naszym Słoneczkom wykonać piękne prace plastyczne.