rainbow

Zabawy sportowe z trenerami z klubu sportowego Mazovia

Słoneczka odwiedziły seniorów

Pierwsza pomoc - pogadanka z panią pielęgniarką

Uczymy się jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Pani pielęgniarka przypomniała nam numery alarmowe, zasady właściwego zachowania się podczas zagrożenia oraz nauczyła jak wykonać resuscytację. 

Dzień Kobiet u Słoneczek

Dzień Kobiet w "Słoneczkach" jak zawsze był pełen wrażeń. Najpierw dzieci z naszej grupy przedstawiły krótki program artystyczny wszystkim kobietom z przedszkola, na zakończenie złożyły życzenia i zaśpiewały sto lat dla wszystkich Pań, a chłopcy rozdali symboliczne kwiatki. Jednak to jeszcze nie koniec atrakcji z okazji święta wszystkich Pań. Z tej właśnie okazji odwiedziła naszą grupę Pani prowadząca zumbę. Dzieci były zachwycone. Szaleństwom nie było końca! Święto zwieńczyły prezenty dla naszych małych artystów.

Zajęcia otwarte

W dniu 11.03.2019r. w grupie "Słoneczka" odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt. "Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki". Dzieci miały okazję poznać bliżej potrzebne nam dla zdrowia witaminy a rodzice zobaczyć jak ich pociechy pracują na zajęciach. Na zakończenie zajęć dzieci wspólnie z rodzicami ozdobiły sylwety poznanych  witamin.