rainbow

Babcia i Dziadek mają swoje święto!

Babcia i Dziadek to zaraz po rodzicach najważniejsze osoby w życiu dziecka. Słoneczka nie zapomniały uczcić ich Święta. Przygotowały specjalnie dla swoich Babć i Dziadków program artystyczny, który zaprezentowały podczas wspólnego uroczystego świętowania. Wręczyły również na pamiątkę dziadkom i babciom własoręcznie wykonane upominki. Było to spotkanie pełne wzruszeń i wspólnego świętowania.

 

  

Wizyta w szpitalu

Nasze Słoneczka to mali wolontariusze. Nie tylko wykonały kartki świąteczne w ramach akcji "Razem na Święta", ale również dostarczyły je osobiście do rawskiego szpitala. Tam przekazały najlepsze życzenia wraz z własnoręcznie wykonanymi kartkami na ręce personelu szpitala. 

Razem na Święta 

Słoneczka często wraz z rodzicami włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem przygotowywały kartki świąteczne dla seniorów w ramach akcji "Razem na święta". Nasze Słoneczka włożyły w wykonanie drobnych upominków dużo pracy i całe serduszka! 

6 grudnia naszą grupę odwiedził ważny gość - MIKOŁAJ!

Dzieci zaprezentowały wierszyk i piosenkę, którą dla niego przygotowały a w zamian za to, Mikołaj dał dzieciom fantastyczne prezenty!

Zajęcie otwarte

W czwartek 5 grudnia w naszej grupie odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Podczas zajęcia dzieci przeniosły się do czasów dinozaurów i doskonaliły używanie pojęć "MAŁY" i "DUŻY". Dzieci nie tylko zdobywały nową wiedzę podczas zabawy ale także miały okazję wykonać pracę przy stoliku wspólnie z rodzicami.