rainbow

Wizyta pani bibliotekarki

11 grudnia gościliśmy w naszej grupie panią bibliotekarkę. Celem spotkania było rozbudzanie zainteresowań literaturą dziecięcą , pobudzanie wyobraźni dzieci i zachęcanie do czytania. Dzieci wysłuchały dwóch opowiadań pt. "Mały miś i święta" oraz "Pracownia Świętego Mikołaja". wszystkie dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały czytanych książeczek. Dziękujemy pani Kasi za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.

  

Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia w naszym przedszkolu dzieci spotkały się z Mikołajem. To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Dla naszego gościa dzieci przygotowały wiersz oraz zaśpiewały piosenkę.

Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci dzieci, a niektórzy z nich już od jutra nie będę mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja. 

Pajacyki są już prawdziwymi przedszkolakami, otrzymały Pasowanie na Przedszkolaka

29 października dzieci z naszej grupy zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków. Podczas tej uroczystości dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny dla rodziców. Mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne jak również recytatorskie. Po zaprezentowaniu programu pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz odznaki.

 

Pajacyki uroczyście obchodziły Dzień Chłopca

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, czy w życiu przedszkola. Równie ważne jest też Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Ten dzień był szczególny dla chłopców z grupy "Pajacyki". Rodzice zakupili prezenty, które bardzo podobały się chłopcom jak i dziewczynkom. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Nasza grupa Pajacyki podczas obiadu. Dzieci są samodzielne, pięknie zjadają zupkę. Umieją zachować się właściwie przy stole podczas posiłku. Rodzice mogą być dumni, bo my jesteśmy