Przedszkolaki z Niezapominajki wzięły udział w balu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia 2019

Było mnóstwo zabawy i tańca, Motylki, Pszczółki i Biedronki zaprezentowały przedszkolakom wiersze i piosenki o misiach. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek z życia misiów podczas: "Misiowych zagadek", próbowały misiowego przysmaku - wafli z miodem. Tego wyjątkowego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: "Mój Przyjaciel Miś" i podsumowanie akcji: "Podaruj Misia Przedszkolaku"

Przedszkolaki z Niezapominajki wzięły udział w balu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia 2018

Było mnóstwo zabawy i tańca,  Biedroneczki zaprezentowały przedszkolakom przedstawienie: "Pluszowy Miś", dzieci obejrzały także prezentacje multimedialną o życiu niedźwiedzi w przyrodzie i o historii powstania pluszowego misia, próbowały misiowego przysmaku - wafli z miodem. Tego wyjątkowego dnia odbyło się także podsumowanie konkursu: "Mój Przyjaciel Miś"