kids read

Drodzy Rodzice!

          Informujemy Państwa, że 14 kwietnia opublikowane zostały listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w naborach do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
          W związku z tym można składać oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego, które są dostępne w plikach do pobrania w Aplikacji Nabór.
          Podpisane oświadczenie należy złożyć do placówki, do której zostało zakwalifikowane Państwa dziecko w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 kwietnia 2021 r. do godz. 15.00.
Niezłożenie oświadczenia będzie powodowało, że dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

 Szanowni Państwo

           Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 " Niezapominajka" informuje, iż rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

          Nabór do przedszkoli na terenie naszego miasta ma formę elektroniczną. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie: https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/  (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata, kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do Przedszkoli).

Elektroniczna rekrutacja do przedszkola trwa od 1 marca 2021  do 1 kwietnia 2021 roku

          Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych w szkołach podstawowych będzie prowadzona zgodnie z poniższym harmonogramem:
01.03 – 01.04 - złożenie wniosku o przyjęcie,
do 13.04 - weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną,
14.04 - podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,
14.04 – 23.04 – złożenie przez rodzica kandydata oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego/szkoły podstawowej
27.04 - podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Dzieci uczęszczające już do naszego przedszkola będą zarejestrowane w systemie na podstawie złożonych deklaracji o kontynuowaniu nauki.
Deklaracje te należy złożyć do 26 lutego 2021 roku

Więcej informacji o naborze do szkół i przedszkoli znajdziecie Państwo na stornie:
Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka